Финалето може да почне, познати се составите на Реал и Дортмунд (ФОТО)

by riste
0 минути читање

Анчелоти и Терзиќ ги одбраа фудбалерите кои ќе го почнат вечерашното финале од Лигата на шампионите кое се игра на Вембли во Лондон.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани