Фил Фоден е фудбалер на сезоната во Премиерлигата!

by riste
0 минути читање

Фудбалерот на Манчестер Сити, Фил Фоден е прогласен за најдобар играч на сезоната според гласањето на фудбалските новинари во Англија.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани