Српските фудбалери сакаа да се поздрават – бесните навивачи ги избркааа! (ВИДЕО)

by Стефан
1 минути читање

Навивачите на Србија се разочарани по елиминацијата од Европското првенство, а тоа најдобро можеше да се види по завршувањето на натпреварот.

Српските фудбалери сакаа да се поздрават со фановите, меѓутоа тие ги избркаа. Ќе потсетиме, Србија е единствената селекција од оваа група која е елиминирана, Словенија обезбеди осминафинале како третопласирана.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани