Скратен корнер: Хари Кејн ја спасува сезоната на Баерн?! (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

СкратенКорнер се враќа на малите екрани токму на време за да го одбележи врвот на возбудата во фудбалска Европа, односно самиот финиш на овогодишното издание на Лигата на шампионите. Останаа само уште четири клуба, кои ќе ни дадат одговор на прашањето: Кој ќе биде новиот фудбалски крал на Европа?

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани