Скратен корнер: Крајот на патот за Мбапе и ПСЖ (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Уште една година во која богатите инвестиции на ПСЖ не дадоа плод и уште едно големо разочарување за парижаните, кои по крајот на оваа сезона ќе го загубат и Килијан Мбапе како слободен играч. Најголемата возбуда допрва доаѓа, но пред да му се посветиме на финалето, разговаравме за она што се случи во полуфиналињата и како тоа влијае на клубовите кои не „испорачаа“ – Баерн Минхен и ПСЖ.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани