Официјални состави: Италија и Албанија

by riste
0 минути читање

Лучано Спалети и Силвињо ги одбраа фудбалерите со кои ќе го почнат Европското првенство, Италија го брани трофејот, а Албанија е мотивирана да им откине бодови на нероазурите.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани