Лотито заспа на собрание за италијанскиот фудбал, Де Лаурентис го будеше! (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Претседателот на Лацио, Клаудио Лотито задрема на собрание за состојбите на италијанскиот фудбал и тоа додека говорник беше човекот кој седеше до него.

Првиот човек на Наполи, Де Лаурентис кој беше во близина, му подвикна на Лотито за да го разбуди.

Лотито потоа се правдаше дека не заспал, туку со затворени очи го слушал неговиот колега додека зборувал.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани