Димарко си направи нова тетоважа по повод Скудетото на Интер (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

26-годишниот Федерико Димарко е дете на Интер, потекнува од школата на нероазурите, тој е фан на овој тим, па освоеното Скудето за него има специјално значење.

Веднаш по заверката на шампионската титула, Димарко се поднови и со нова тетоважа.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани