Демирал даде два гола, но голманот Гунок направи чудо во 94 минута (ВИДЕО)

by Стефан
1 минути читање

Репрезентацијата на Турција вечерва ја победи Австрија со 2:1 и така се пласираше во четвртфиналето на Европското првенство.

Репрезентацијата на Турција вечерва ја победи Австрија со 2:1 и така се пласираше во четвртфиналето на Европското првенство.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани