Голот на сезоната во Ла Лига е спактакуларен! (ВИДЕО)

by riste
0 минути читање

Голот на сезоната во најдобрата шпанска лига го постигна фудбалерот на Осасуна, Хесус Аресо. Нејасно е само дали сакаше да центрира или да шутира.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани