Германски стартер најде начин како да го привлече вниманието на себе! (ФОТО)

by riste
1 минути читање

Фудбалерот од средниот ред на Германија, Роберт Андрих го промени имиџот во пресрет на денешното четвртфинале против Шпанија.

Андрих кој е дел од стартниот тим на Нагелсман, дефинитивно ќе биде најпрепознатливиот фудбалер на теренот.

Тој ја обои косата розева и го привлече вниманието на себе.

Мечот меѓу Германија и Шпанија се игра од 18 часот.

Обложувај се онлајн на натпреварите од ЕП на Моцарт и добиј бонус до 400 евра, регистрирај се ТУКА.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани