Анчелоти повторно пееше и пушеше пура на прославата на Реал Мадрид (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Италијанскиот стратег, Карло Анчелоти остана верен на традицијата, да пее кога слави титула, така беше и овојпат.

Денеска Реал Мадрид ја слави новата шампионска титула, а Карло Анчелоти повторно пееше и пушеше пура.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани