Во соблекувалната сите играчи на Реал слават, Бејл како да е отсутен (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Реал Мадрид на полувреме губеше со 2-0, но во вториот дел даде три гола и победи со 3-2 против Севиља, па причината за задоволство беше голема.

Герет Бејл веќе долго време делува како да е дисконектиран од тимот на Реал Мадрид, а така изгледаше и во соблекувалната каде сите освен него го славеа триумфот. 

Тој не влезе во игра иако на почетокот од второто полувреме камерите го уловија како се подготвува да влезе.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани