Стадионот во Франкфурт беше преполн, погледнете како беше прославен победничкиот гол (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Повеќе од 50.000 навивачи на Ајнтрахт беа присутни на стадионот, а се случи вистински делириум по постигнувањето на победничкиот гол во пенал серијата по кој тимот од Франкфурт стана шампион во Лига Европа.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани