Робен ја симна пајажината од аголот на Оспина, Баерн води со 1-0 (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Во Минхен ништо ново кога играат Баерн Минхен и Арсенал, доминација на Баварците, се тресе мрежата на гостите од Лондон.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани