Прекрасниот гол со „ножички“ на Жоао Педро (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Педро даде гол со речиси совршени „ножички“ и му донесе бод на својот тим.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани