Постигнат е најбрзиот гол во историјата на Премиерлигата! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Вечерва е постигнат најбрзиот погодок во историјата на Премиерлигата. По една грешка на одбраната на Ватфорд, Шејн Лонг постигна гол за само седум секунди по првиот свиреж на судијата.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани