Официјални состави: Холандија – Чешка

by
0 минути читање

Продолжуваат борбите за пласман во четвртфиналето на ЕП, следна пресметка е таа меѓу Холандија и Чешка.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани