Официјални состави: Баерн Минхен – Арсенал

by
0 минути читање

Баерн Минхен: Нојер, Хумелс, Мартинез, Алаба, Лам, Алонсо, Видал, Алкантара, Даглас Коста, Робен, Левандовски

Клупа: Улрих, Рафиња, Бернат, Милер, Коман, Кимих, Ренато Санчез

Арсенал: Оспина, Косчиелни, Мустафи, Гибс, Белерин, Кокелан, Џака, Озил, Чембрлејн, Ивоби, Санчез

Клупа: Чех, Габриел, Жиру, Волкот, Монреал, Велбек, Елнени

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани