Несторовски сезоната не ја завршува без гол, ја тресеше мрежата на Салернитана (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Несторовски во последното коло од Серија А го даде својот прв гол оваа сезона за Удинезе. Во 34. минута постигна гол со глава за водство на својот тим од 2-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани