Нервозниот Михајловиќ го уништи и рекламното пано (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Торино водеше со 2-0 по првото полувреме и промаши пенал за 3-0. Во вториот дел Милан успеа да изедначи на 2-2 и да освои бод.

На патот кон соблекувалната српскиот стратег, Синиша Михајловиќ бесот го исфрли врз едно рекламно пано кое успеа да го скине.

„Продолжуваме да губиме бодови. Не ги користиме шансите. Дваесет минути во второто полувреме не постоевме на теренот. Ако вакви шанси не користиме нема ништо од Европа“ – изјави нервозниот Михајловиќ.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани