Мурињо ќе има дуел против единствениот клуб со кој не освои трофеј (ФОТО)

by
1 минути читање

Иако се работи само за пријателски натпревар, тоа ќе биде меч кој ќе привлече посебно вниманието.

Жозе Мурињо против клубот кој го отпушти само неколку дена пред финале.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани