Мистериозна порака на Халанд (ФОТО)

by
1 минути читање

Напаѓачот на
Борусија Дортмунд, Ерлинг Халанд одново ги подзагреа шпекулациите во однос на
неговата иднина со тоа што на социјалните мрежи упати мистериозна порака.

Моите следни
шест месеци ќе бидат моите најдобри шест месеци
“ напиша тој.

Како за
потсетување, на 15 декември на последниот меч на Борусија Дортмунд на домашен
терен за оваа календарска година, Норвежанецот направи круг низ стадионот на „Милионерите“
поздравувајќи се со навивачите.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани