Милан на социјалните мрежи почна да ја загрева атмосферата за потписот на Ибрахимовиќ (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Милан објави видео од кое јасно се гледа дека наскоро следува потпис со Златан. Најавите се дека тоа ќе се случи вечерва.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани