Каква бомба на Касемиро, Реал Мадрид води со 3-1 (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Фудбалерот на Реал Мадрид начека една топка и со силен удар ја смести во мрежата на Наполи. Прекрасен гол на Касемиро.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани