Фудбалерите на Милан на урнебесен начин во соблекувалната го прославија пласманот во ЛШ (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Радоста по победата беше голема, а Диого Далот објави една луда прослава од соблекувалната. Дел од фудбалерите на Милан се наредија еден до друг и беа сериозни како пред почеток на натпревар додека во позадина одеше химната на Лигата на шампионите.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани