Фудбалер добил отказ поради „испуштање гасови“ во соблекувалната!

by
1 минути читање

Бразилецот често знаел да „испушта гасови“ во соблекувалната и да ги задева соиграчите со тоа.

За случајот дознал спортскиот директор на Лион, Жунињо и решил да го избрка Марсело.

Жинињо ионака не го сакал Жунињо, не бил задоволен од неговите перфроманси на теренот, па недоличното однесување на Бразилецот во соблекувалната само му помогнало да ја донесе одлуката за негово бркање.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани