Фантастично, победата на Македонија против Германија во цртан филм! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Тие ги извадиле најважните моменти од мечот меѓу Германија и Македонија и направиле цртана пародија. 

Погледнете како изгледа:

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани