Денеска е посебен ден во семејството Гризман

by
1 минути читање

Една неверојатна коинциденција е поврзана со 8. април и семејството Гризман.

Ѕвездата на Атлетико Мадрид, Антоан Гризман и неговата сопруга Алба имаат три деца и сите тие се родени на 8. април.

Ова не би било вест ако тие се близнаци, но сите се родени во различни години, првото дете е во 2016, второто во 2019, а најмалото се роди лани.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани