Дали Баерн Минхен ќе собере уште една ѕвезда на Борусија Дортмунд, овопјат Халанд?

by
1 минути читање

Доколку Левандовски замине од Баерн Минхен, Баварците ќе ангажираат соодветна замена, а еден од најгоре на листата со желби им е Ерлинг Халанд.

„Билд“ пишува дека би можел да се случи пресврт и Халанд наместо во Манчестер Сити да заврши во Баерн Минхен.

Баерн Минхен е познат по тоа што често пазарува од своите ривали, особено од Борусија Дортмунд од каде покрај другите го зема и Левандовски.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани