Торино врза четири меча без даден гол!

by riste
0 минути читање

Торино и Болоња одиграа без голови, 0-0 во премиерниот натпревар од 35. коло во Серија А.

За Торино ова беше четврти натпревар по ред на кој не постигнаа гол, но бод против четвртата Болоња може да се смета за успех.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани