Скратен корнер: Реал Мадрид брои до 15? (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Нема поголема вечер во фудбалскиот календар од вечерта кога се игра финалето од Лигата на шампионите… а таму, Реал Мадрид се чувствува како дома. По 18-ти пат, „кралевите“ резервираа место во големото финале и таму се надеваат дека ќе ја освојат 15-тата титула во ЛШ. Вембли е подготвен за спектакл.
А дали сте и вие?

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани