Постекоглу влезе во жестока расправија со фан на Тотнем кој навиваше за Манчестер Сити! (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Најголемиот дел од навивачите на Тотнем вчера навиваа за Манчестер Сити, навиваа против својот тим, а целта беше јасна, Арсенал да не стане шампион.

Тоа му пречеше на Постекоглу, тој по мечот на прес-конференција јавно го кажа тоа индиректно велејќи дека во клубот нема победнички менталитет.

А во текот на натпреварот во една прилика влезе во расправија со навивач кој сакаше Манчестер Сити да победи.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани