Официјални состави: Де ла Фуенте и Далиќ ги одбраа стартерите за дуелот меѓу Шпанија и Хрватска

by riste
0 минути читање

Следен меч на програмата е дербито меѓу Шпанија и Хрватска, селекторите Луис де ла Фуенте и Златко Далиќ се одлучија за проверени состави, без изненадувања.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани