Легенда на Милан се повреди во студио среде емисија! (ВИДЕО)

by riste
0 минути читање

Легендарниот играч на Милан, Алесандро Костакурта успеа да се повреди како аналитичар во текот на една емисија на „Скај Спортс Италија“.

Костакурта сакајќи да демонстрира еден потег ја истегна задната ложа и се пожали на болки.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани