Детал кој не беше прикажан во ТВ преносот: Погледнете како Сане го удри Кукуреља (ВИДЕО)

by Стефан
1 минути читање

Фудбалерите на Германија вчера беше елиминирана од Шпанија на Европското првенство, а по овој натпревар имаше и бурни реакции.

Сега на социјалните мрежи се појави снимка на која може да се види како Лерој Сане го удира Марк Кукуреља.

Фудбалерот на Баерн без топка го удри левиот бек на Челси, а судијата Ентони Тејлор не му покажа јавна опомена на Сане. Овој детал не беше прикажан ниту во ТВ преносот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани