Вознемирувачко видео: Навивач на ПСВ остана без прсти откако му експлодираше бакља во раце (ВИДЕО)

by Стефан
1 минути читање

Голема еуфорија настана во Ајдховен откако ПСВ сезонава стигна до 25. титула во клупската историја.

Сепак, некои фанови и претераа со славањето. Сега на социјалните на мрежи се појави видео кое е со вознемирувачка содржина и на кое се гледа како еден поврзасен навивач останува без прсти на раката откако му екплодира бакља во рацете.

Уште еднаш ќе повториме, видеото е со вознемирувачка содржина.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани