Супер гол на Езе во победата на Кристал Палас над Шефилд јунајтед (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Со голови на Шлуп и Езе во првото полувреме Кристал Палас со 2-0 го победи Шефилд јунајтед.

Особено внимание привлече голот на Езе кој се прошета по речиси целиот терен и даде гол.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани