Само слатко се насмеа кога виде во која група му се падна клубот! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Славија Прага можеби имаше најмалку среќа во ждрепката од сите, ќе игра во група заедно со Барселона, Борусија Дортмунд и Интер. А реакцијата на нивниот претставник беше повеќе од оригинална. Човекот слатко се насмеа.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани