Реал Мадрид и ПСЖ ќе си разменат голмани

by
0 минути читање

ПСЖ синоќа го промовираа Серхио Рико, но францускиот клуб денеска ќе направи уште една голманска зделка.

Информациите велат дека се блиску до договор за потпис со голманот на Реал Мадрид, Кејлор Навас.

Во спротивен правец од ПСЖ во Реал Мадрид ќе отиде Алфонс Ареола.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани