Реакцијата на голманот на Црвена звезда кажува сѐ за натпреварот против ПСЖ (ВИДЕО)

by
1 минути читање

ПСЖ со 6-1 ја победи Црвена звезда, а реакцијата на голманот Борјан откако го прими шестиот гол најдобро го опишува натпреварот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани