Пресврт на Бернабеу, гол на Крос за водство на Реал Мадрид од 2-1 (ВИДЕО)

by
0 минути читање

По почетната предност на Наполи, работите на Сантијаго Бернабеу го добиваат очекуваниот тек.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани