Опоравениот Торес од трибините на Висенте Калдерон го бодреше Атлетико Мадрид (ФОТО)

by
1 минути читање

Атлетико Мадрид со два гола на Гризман и еден на Гамеиро убедливо со 3-0 ја победи Валенсија.

Поддршка од трибините имаа и од Фернандо Торес кој пред само неколку дена во Депортиво преживеа хорор повреда на главата.

Се уште не е познато кога Торес ќе се врати и на терените.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани