Мрежата на Барса бунар без дно, ПСЖ полни ли полни (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид царува на денешниот меч со Барселона, Ди Марија е во центарот на вниманието со уште еден убав погодок. Што се случува со Каталонците?

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани