Меси откри за кои два клуба нема шанси да потпише!

by
0 минути читање

Аргентинецот ја одработува последната година од договорот и
може да избира каде ќе ја продолжи кариерата доколку реши да стави крај на
престојот на Камп Ноу.

Сепак, има два клуба за кој е невозможно да потпише.

„Нема да потпишам за Реал Мадрид или Атлетико Мадрид. Тоа е
невозможно“
– вели капитенот на Барселона

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани