Капитенот на Порто се пофали со повредата добиена од Лихштајнер, изгледа језиво (ФОТО)

by
0 минути читање

Ерера ја покажа повредата која ја доби од Лихштајнер. Од стартот на дефанзивецот на Јувентус, капитенот на Порто заработи две дупки на стапалото кои беа санирани со 17 конци.

Играчот од средниот ред ја на социјалните мрежи го покажа стапалото кое изгледа језиво: 

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани