Како дрибла Куртоа, ништо чудно еден ден да истрча како напаѓач (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Куртоа го помина Диего Коста со импресивен дриблинг покажувајќи квалитетите на кои можат да му подзавидат и многу офанзивни фудбалери.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани