BetAdria.com викенд типови: Наполи постигна 19 голови на последните пет гостински натпревари во Серија А

by
2 минути читање

Херенвен е во лоша форма, имаат само еден бод во последните четири натпревари во Холандската лига но досега имаат постигнато 22 гола на 11 гостински натпревари. Во сабота одат во Еншеде, а Твенте има постигнато најмалку по еден гол на 26 од последните 29 домашни лига натпревари. Коефициентот на BetAdria.com дека двете екипи ќе постигнат гол е 1,56.

Хофенхајм беше подобар во првото полувреме на седум од десет домашни Бундеслига натпревари досега. Дармштад постигна само еден гол во првото полувреме на девет гостински натпревари досега. Тие одат во Синшеим во сабота, коефициентот на Коефициентот на BetAdria.com Хофенхајм да го добие првото полувреме е 1,9.

Лориент е најлош тим во француската Лига 1 и ќе се обидат да освојат некои бодови на нивниот стадион Ле Монстур. Ница доаѓа таму во сабота навечер еден месец по загубениот Куп натпревар во Лориент. Ница нема победено на последните шест гостувања кај Лориен, коефициентот на Коефициентот на BetAdria.com за дупла шанса за домашниот тим е 1,51.

Само 14 голови беа постигнати во десет гостински натпревари на Виљареал во Примера оваа сезона и на само еден од тие натпревари имаше повеќе од три гола. Реал Сосиедад го пречекува Виљареал во недела и немаат постигнато гол против нив на последните два домашни лига натпревари. Коефициентот на Коефициентот на BetAdria.com за под 2,5 голови е 1,78.

Наполи постигна неверојатни 19 голови на последните пет гостински натпревари во Серија А, во недела одат во Верона. Киево има 1-7 гол разлика на последните три домашни натпревари и ги имаат загубено последните три натпревари од Наполи на нивниот стадион а Наполитанците имаат постигнато седум голови на тие натпревари. Коефициентот на Коефициентот на BetAdria.com за повеќе од 2,5 голови е 1,83.

BetAdria.com Ви нуди одлични коефициенти и голем број на различни обложувања за секој натпревар. Уживајте во фудбалот и заработете пари на BetAdria.com!

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани