Балотели погоди и против „својата“ Ница и знаеше како да го прослави голот, седна да игра лист, камен, ножички! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

„Супер Марио“, минатиот викенд режираше сцени кои претходно не се видени на фудбалските терени. Откако постигна гол, го зеде својот мобилен, направи славеничко селфи со своите соиграчи и веднаш го објави на социјалните мрежи.

Напаѓачот и вечерва беше креативен откако ја затресе мрежата на својот поранешен клуб Ница, каде играше изминативе две ипол години. Марио Балотели седна крај корнер знаменцето и почна да игра лист, камен, ножички со својот соиграч Товен.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани