Нов гол на Трајковски за Хајдук! (ВИДЕО)

by riste
0 минути читање

Македонскиот репрезентативец, Александар Трајковски влезе во форма во финишот од сезоната во хрватското првенство, денеска постигна нов погодок.

Хајдук со пресврт ја победи Горица со 2-1, а првиот гол беше дело на Трајковски.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани